Komfortowe noclegi w Pogorzelicy
Oferta
Strona Główna
Atrakcje Pogorzelicy
Dojazd

Pogorzelica - Leśny Dwór

Pogorzelica zdecydowanie jest ciekawym kierunkiem, jeśli wybieramy się na wakacje nad polskie morze. OW Leśny Dwór oferuje Państwu komfortowe noclegi nad morzem (Noclegi Pogorzelica).

Również sąsiednie miejscowości Gminy Rewal, takie jak Rewal, Pobierowo, Niechorze czy Trzęsacz także posiadają różnego rodzaju atrakcje. Warto tam sprawdzić takie miesca, jak ruiny kościoła w Trzęsaczu, Latarnia Morska w Niechorzu czy Taras Widokowy w Rewalu.

Poniżej kilka opinii o OW Leśny Dwór:

  • Jest to bardzo fajna okolica, fajna plaża są restauracje, jest co zwiedzać w pobliskich miejscowościach można na rowerach jeździć okolica spokojna bardzo fajna okolica na wypoczynek z dziećmi są place zabaw
  • Spędzam z rodziną urlop w Leśnym Dworze od 2012 r. regularnie co roku. Wspaniała obsługa, przepyszne jedzenie. Dla osób ceniących komfort w rozsądnej cenie. Blisko do plaży. Polecam!!!!
  • Świetna lokalizacja blisko morza, przytulny ośrodek z wieloma atrakcjami dla dzieci, przepyszne jedzenie..na pewno jeszcze wrócimy

Niektóre obiekty w Pogorzelicy oferują także możliwość zorganizowania konferencji (konferencje.net.pl/pogorzelica).
Programy hotelowe, które dodatkowo wyposażone są w channel manager, są już dziś chętnie wykorzystywane przez obiekty turystyczne.


Karpacz noclegi