Komfortowe noclegi w Pogorzelicy
Oferta
Strona Główna
Atrakcje Pogorzelicy
Dojazd

Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszym Ośrodku i życzymy miłego pobytu.

 1. Warunki rezerwacji należy uzgodnić telefonicznie lub poprzez email/fax a następnie wpłacić zadatek w ustalonym terminie.
 2. Rezerwację uznaje się za nieważną w przypadku braku zadatku po upływie uzgodnionego terminu.
 3. W przypadku odstąpienia od rezerwacji w terminie 30 dni przed datą przyjazdu – zadatek nie podlega zwrotowi. Wcześniejsza rezygnacja spowoduje naliczenie opłaty manipulacyjnej w wysokości 30% pobranego zadatku.
 4. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 16.00 a kończy o godz. 10.00.
 5. W przypadku nie zgłoszenia przez zamawiającego przyjazdu w terminie późniejszym, rezerwacja pobytu jest gwarantowana do godziny 9-tej dnia następnego od dnia rezerwacji.
 6. Gość wynajmując pokój określa czas swego pobytu. W przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
 7. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji. Życzenie przedłużenia pobytu nie wiąże OW „Leśny Dwór” i może być spełnione w miarę istniejących możliwości.
 8. Płatności za zarezerwowany pobyt należy dokonać przy zameldowaniu pierwszego dnia pobytu.
 9. W okresie sezonu letniego istnieje możliwość płacenia kartą.
 10. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia. Stwierdzenie niezastosowania się do niniejszego zakazu skutkuje naliczeniem kary finansowej 600 zł.
 11. „Leśny Dwór” zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w obiekcie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać w recepcji.
 12. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach nie wolno używać jakichkolwiek urządzeń lub aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.
 13. Po godzinie 22.00 w obiekcie OW „Leśny Dwór” nie mogą przebywać osoby odwiedzające naszych gości.
 14. Cisza nocna obowiązuje o godz. 22:00 do godz. 6:00.
 15. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.
 16. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest od godz. 8:00 do 10:00 w restauracji, natomiast obiad od godz. 14:00 do 16:00 w restauracji, konsumpcja – wyłącznie na terenie restauracji. (Kanapki i jedzenie na wynos zostaną dopisane do rachunku pokoju).
 17. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach/domkach wartościowe przedmioty i pieniądze.
 18. Bezprzewodowy dostęp do Internetu jest bezpłatny dla gości OW „Leśny Dwór”. Login i hasło dostępne są w recepcji. Przed skorzystaniem należy zapoznać się z regulaminem sieci.
 19. Korzystanie z basenu przez Gości powinno nastąpić po uprzednim zapoznaniu z regulaminem basenu i zaakceptowaniem go.

Życzymy udanego pobytu!